FAQ

Skąd pochodzą samochody widoczne w serwisie CarMoto.eu?
Oferty samochodów, jakie znajdą Państwo w serwisie CarMoto.eu pochodzą z polskich autokomisów, sprzedawców z branży motoryzacyjnej i rolniczej oraz osoby indywidualne.
Przy jego pomocy można wyszukać oferty samochodów używanych, pochodzących z autokomisów, z pewnym stanem technicznym i prawnym oraz maszyny rolnicze.

Jak kupić samochód, który mnie zainteresował?
Procedura jest bardzo prosta i przyjazna dla Klienta. Przede wszystkim prosimy o kontakt telefoniczny bądz e-mailowy ze sprzedawcą w interesującym nas ogłoszeniu. Sprzedawca wesprze Państwa w całym procesie zakupu - pomoże załatwić wszelkie formalności, wypełnić niezbędne dokumenty. Szczegółowo poinstruuje Państwa co do kolejnych kroków transakcji.

Jak dodać ogłoszenie?
Aby dodać ogłoszenie musisz się zalogować. Jeśli nie masz konta zarejestruj się. Po zalogowaniu kliknij w zielony przycisk "Dodaj ogłoszenie" i wypełnij wszystkie wymagane pola.
Przed dodaniem ogłoszenie przeczytaj i zaakceptuj regulamin. Dodając ogłoszenie na portalu carmoto.eu jednocześnie ogłoszenie automatycznie jest dodawane na fanpage www.facebook.com/carmoto.eu co stanowi dodatkową promocje, większa grupa potencjalnych klientów.
Menu
 Login:
 Hasło:
 
 Rejestracja
 Zapomniałeś hasła?

Kategorie
 • Motocykle [0]
 • Rolnicze [0]
 • Samochody ciężarowe [0]
 • Samochody osobowe [7]
Wyszukiwarka
Województwo:
Typ pojazdu:
Marka:
Wybierz typ pojazdu
Model:
Wybierz markę pojazdu
Cena:
od do
Zaawansowana

Statystyki
Online: 2
Online zalogowanych: 0
Ogłoszeń: 7